Американският актьор Джордж Клуни е раздавал куфари с пари на своите приятели в знак на благодарност. За това разказва предприемачът Ранди Гербер, който също е получил неочаквания подарък, съобщи inquirer.net.

През 2013 г. Клуни поканил 14 свои приятели на вечеря. На всяко място гостите намерили куфарче като във всяко е имало по един милион долара. 

„За мен е много важно, че докато сме заедно тук,  да се отплатя за благодарността си“, цитира Гербер актьора.  Клуни добавил, че неговите приятели - групата, която той наричал „Момчетата“, са му помогнали много и той цени това безкрайно много.

Гербер твърди, че искал да откаже подаръка, но Клуни бил категоричен, че ако някой не го вземе, и другите нямат да получат нищо.

ДЖОРДЖ КЛУНИ е роден през 1961 г. Има награди „Еми“, БАФТА, „Сатурн“ и на два пъти „Оскар“.  Става популярен с телевизионната драма „Спешно отделение“, но през годините се утвърждава в „Холивуд“ с филми като „От здрач до зори“, „Батман и Робин“, поредицата „Бандата на Оушън“, „Потомците“, „Гравитация“ и др. 

 

Добавете коментар


Защитен код
Обнови

„Понеже всяко правителство, което управлява без съгласието на управляваните, по дефиниция представлява робство.“

Джонатан Суифт, ирландски писател, роден на 30 ноември преди 356 години

Анкета

Остава ли ви време да четете книги?

Да, както винаги - 80%
Все по-малко - 20%
Не чета изобщо - 0%

Европейски дни на наследството: В историческите музеи в Плевен и Бяла Черква

Skif.bg горещо препоръчва за посещение и двете места

„Толкин” на Дом Карукоски (ревю)

 

Пиршество за почитателите на английското кино.

"Пътуване до Хавай" на Хесус дел Серо (ревю)

От същата "серия" е и "Пътуване с татко" (2016) на Анка Мируна Лазареску - отново за бягството отвъд Желязната завеса и за трагичните последици от връщането пак зад нея.

„Диада“ без доза щастие

„Диада“ е честно реализиран филм, с уверена и с ясни послания режисура, впечатлява и операторска работа

За „Ваймар експрес“ и силата на таланта

 

На финала авторката на филма търси помирителен жест – тя деликатно и предпазливо, премерено и едва ли не извинявайки се, стига до извода, че личността и пристрастията на Мутафова отстъпва пред силата на нейния талант, което си е и самата истина.

Такива, каквито бяхме

 

50 години от премиерата на "Каквито бяхме". Творбата на Полак е сред вечните класики на Холивуд, която може да се гледа винаги и с удоволствие